W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy mecz ligowy w Okradzionowie. Gospodarze rozpoczęli mecz z animuszem i już w 9 minucie zdobyli prowadzenie, po skutecznie wykonanym rzucie wolnym. Po 20 minutach w końcu weszliśmy do gry i zaczęliśmy zagrażać bramce gospodarzy. W 36 minucie perfekcyjnie wykonany rzut wolny – wrzutka Rafała Mrozińskiego i Maciej Tomsia zamyka akcję na długim słupku – mamy remis! Przemsza odpowiada po chwili, ale Kamil ofiarnie broni strzał z 3 metrów. My w odpowiedzi powtarzamy akcję z 36 minuty. Znowu wrzuca Rafał a Maciek kończy i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 1-2!

Po przerwie obawialiśmy się szturmu Przemszy, jednak to my gramy kapitalnie i mamy okazje na 3 bramkę. Brakuje szczęścia, albo na posterunku jest bramkarz Przemszy. W 54 minucie Sebastian Schufreida dobija do bramki strzał Pawła Króla, ale sędzia odgwizduje spalonego. Wydaje się, że 3 bramka dla nas jest kwestią czasu, kiedy to gospodarze wyrównują, a po 6 minutach wychodzą na prowadzenie. My się nie poddajemy i w 83 minucie Sebastian Schufreida wyrównuje po rzucie rożnym. Podającym był oczywiście dzisiejszy król asyst – Rafał Mroziński 🙂 Kiedy wydaje się, że remis pogodzi obie strony uderzenie zawodnika Przemszy z 20 metrów i piłka wpada do naszej bramki po odbiciu od poprzeczki. Dramat! Znowu punkty uciekają nam w ostatniej chwili.

Rozegraliśmy kolejny bardzo dobry mecz, chwalą nas gospodarze i sędziowie – tylko punkty uciekły. Znowu czegoś zabrakło w końcówce. Jedank wierzymy, ze ciężka praca wykonana przed rundą wiosenną w końcu przyniesie efekty, bo widać, że w końcu mamy dobrą drużynę, która zostawia serce na boisku. Postęp w grze jest widoczny w każdym kolejnym meczu i w następnej kolejce musi wszystko wypalić. Pomimo porażki dziękujemy wszystkim zawodnikom za swietny mecz. Z taką grą wyniki po prostu muszą przyjść.

Okradzionów, 09.04.2016 godz. 16.00

Przemsza Okradzionów – Zew Sosnowiec 4-3 (1-2)

ZEW: Kamil Mosek – Tomasz Pluta, Dominik Migdał, Artur Durzyński, Rafał Mroziński – Norbert Mendak (69 min. Rafał Orłowski), Piotr Król, Maciej Tomsia, Bartłomiej Kędzierski – Paweł Król (70 min. Dawid Gałwa), Sebastian Schufreida

Rezerwowi: Konrad Jarzyna, Mateusz Migdał, Mariusz Mendak, Rafał Orłowski, Dawid Gałwa, Krystian Sierka

  • 1-0 Przemsza 9'
  • 1-1 Maciej Tomsia 36' (asysta Rafał Mroziński)
  • 1-2 Maciej Tomsia 45+1' (asysta Rafał Mroziński)
  • 2-2 Przemsza 59'
  • 3-2 Przemsza 65'
  • 3-3 Sebastian Schufreida 83' (asysta Rafał Mroziński)
  • 4-3 Przemsza 86'

(jac:)

Możliwość komentowania została wyłączona.