Drużyna Młodzika Młodszego z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej. Podopieczni trenera Jacka Płatka oraz Roberta Tomaszewskiego po zwycięstwie nad faworyzowanym zespołem Czarnych Sosnowiec 1:0 rozprawili się na wyjeździe z MUKP II Dąbrowa Górnicza, ogrywając dąbrowian 6:3.

19.10.2019r.
KS ZEW SOSNOWIEC – KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:0
Bramka dla Zewu:
F. Połętek.

Kadra: P. Czech, M. Jakubczyk, M. Maczuga , M. Makuch, K. Schufreida, D. Skorupa, T. Stencel, I. Trawiński, F. Połętek, Sz. Jach, K. Szabla, J. Targowski, J. Chajduga. M. Zagrodnik.

-„W tym spotkaniu poza zaangażowaniem, ambicją i wolą walki widać było drużynę, która przede wszystkim grała zespołowo. I właśnie dzięki współpracy całej drużyny udało się nareszcie nie tylko zagrać dobre spotkanie, lecz również zdobyć zasłużone 3 punkty. Sam wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji po których powinniśmy prowadzić zdecydowanie wyżej. Bardzo się cieszę z postawy zespołu, bo to daje przekonanie, że praca jaką wykonują chłopaki na treningach zaczyna przynosić oczekiwane efekty. Przed nami kolejny mecz, w którym chcemy zagrać co najmniej tak samo dobre spotkanie jak w meczu z Czarnymi. Gratulacje i brawa dla chłopaków za grę!” – powiedział po meczu trener gospodarzy, Jacek Płatek.

24.10.2019r.
MUKP II Dąbrowa Górnicza – KS ZEW SOSMOWIEC 3:6
Bramki dla Zewu: Trawiński – 2, Połętek – 2, Zagrodnik – 2.
Kadra: M. Makuch, G. Krzakiewicz, J. Targowski, K. Schufreida, Sz. Jach, F. Połętek, T. Stencel, J. Chajduga, D. Skorupa, I. Trawiński, M. Zagrodnik, M. Maczuga, M. Jakubczyk.

Komentarz trenera Jacka Płatka tuż po zwycięskim meczu:
-„Po sobotnim zwycięstwie nad zespołem Czarnych Sosnowiec cieszy dzisiejsza kolejna wygrana, tym razem nad zespołem z Dąbrowy Górniczej. Kolejne zwycięstwo to motywacyjny element dla zawodników przed pozostałymi spotkaniami w obecnej rundzie. W dzisiejszym spotkaniu gdybyśmy mieli lepiej ustawione celowniki to bramek mogło paść jeszcze kilka. To co jest do poprawy to gra w defensywie, bo tutaj po prostych błędach straciliśmy trzy bramki, w tym jedną z rzutu karnego. Cieszą zdobyte kolejne punkty jednak trzeba spojrzeć też na grę, a ta dzisiaj momentami była słaba. Za dużo haosu, a zbyt mało gry zespołowej i nad tym będziemy pracować na najbliższych treningach. To czego nie można odmówić chłopakom to zaangażowania i walki do samego końca.”

Możliwość komentowania została wyłączona.