KS Zew Sosnowiec pragnie wprowadzić nową formę spotkań z naszymi wspaniałymi zawodnikami oraz ich rodzicami w bardziej nieformalnej atmosferze niż w czasie meczów ligowych. Nieoficjalne spotkanie przy grillu pozwoli z pewnością na swobodną rozmowę o osiągnięciach, problemach oraz oczekiwaniach rodziców naszych młodych zawodników.

Będziemy chcieli spotkać się ze wszystkimi grupami naszych młodych adeptów oraz ich rodzicami, 
aby usiąść, lepiej się poznać, zintegrować i zachęcić naszą młodzież do wspólnego spędzenia wolnego czasu w KS ZEW Sosnowiec.

Pierwsze takie spotkanie organizujemy dla grupy: Orlik Starszy roczniki 2005/06 
w dniu 16-05-2016 (Poniedziałek) zaraz po meczu z KS Strażak Nowa Wieś.

Wkrótce podamy daty spotkań dla kolejnych grup młodzieżowych.

To Państwo spędzają swój czas w trakcie meczów ligowych czy też treningów, śledzą tabele wyników postępy swoich dzieci, obserwując błędy sędziów czy też oceniają pracę trenerów oraz zarządu.

Dlatego też właśnie przy okazji takiego nieformalnego spotkania Zarząd pragnie usłyszeć Państwa opinie, sugestie co do funkcjonowania klubu, a przy tym poznać uwagi, co według Państwa możemy zrobić lepiej, poprawić, aby Wasze dzieci czuły się w naszym klubie jeszcze lepiej i aby w jeszcze większym stopniu spełniał on ich oczekiwania.

W najbliższym czasie będziemy zapraszali Państwa na wspólne imprezy, spotkania, które odbędą się z udziałem każdej grupy młodzieżowej, a zakończenie bieżącego sezonu planujemy fetować większą imprezą dla wszystkich rodziców, zawodników oraz działaczy Klubu, na której wszyscy będziemy mogli spędzić czas na dobrej zabawie i w wyśmienitych nastrojach.

Dziękujemy, że z nami jesteście i zapewniamy, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby Wasze pociechy mogły spędzać czas w naszym klubie w miłej i rodzinnej atmosferze.

Do zobaczenia:
Paweł Kuroń
Prezes KS ZEW Sosnowiec

Możliwość komentowania została wyłączona.