Poniżej przedstawiamy propozycję dla nowego , bądź starego herbu Klubu Rekreacyjno – Sportowego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "ZEW"

Prosimy o głosowanie na nr który według was najbardziej pasuje dla naszego klubu, wyrażenie swojej opinii. Głosowanie zakończymy po 14 dniach , wyniki przekażemy do Zarządu Klubu który zadecyduje czy zostaną dokonane jakieś zmiany. Na pewno wasze opinie zostaną wzięte pod uwagę.

herby klubowe

Poniżej prosimy o wyrażenie swojej opinii na ten temat
oraz podanie nr herbu który według was najbardziej pasuje.

25 Responses to “Herb Klubu KRS TKKF „ZEW””

 1. Patryk Wołoszyn pisze:

  2

 2. Krystian Sierka pisze:

  4

 3. Mariusz M pisze:

  Jak musi być zmienione to 4

 4. Łukasz pisze:

  4

 5. Turlek pisze:

  5

   

 6. Gałwa pisze:

  6

 7. Paweł S. pisze:

  Nr 5

 8. admin pisze:

  Panowie , 22-02-2014 – spotkanie zarządu , Głosujcie !!!
  Może uda się powrócić do starego herbu ZEW.

  Im więcej głosów tym lepiej !!! !!!

 9. Mariusz M pisze:

  DO admin . W propozycja nie ma starego herbu klubu.To jak mamy wrócić do starego herbu?

   

 10. admin pisze:

  Może źle napisałem , do czegoś zbliżonego, podobnego. Klub ma inną nazwę niż ZEW KAZIMIERZ , więc jest bardzo podobna propozycja . Nr. 5 , Nr 4 , Nr 1. Tego że klub ma inną nazwę już nie zmienimy, ktoś kiedyś zmienił nazwę w Sądzie oraz dokumentacji klubu i teraz jest KRS TKKF "ZEW" , powinniśmy się trzymać tej nazwy.

 11. admin pisze:

  Poza tym TKKF od lat wspiera klub i nie wierzę aby jakikolwiek członek zarządu próbował zmienić tą nazwę.

 12. kama pisze:

  Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej chyba nie wspiera klubu albo czegoś tu nie rozumiem….

 13. Paweł Kuroń pisze:

  Pieniądze które zostaną przekazane lada chwila przez Śląski TKKF zostaną przekazane na zakup sprzętu sportowego dla naszego klubu,

 14. Mariusz M pisze:

  To do tej pory posługiwaliśmy się złą nazwą, skoro ktoś kiedyś zmienił to w sądzie.

 15. Paweł Kuroń pisze:

  Podejrzewam że to dość dawno , miałem statut klubu w rękach i wyglądał na kilkanaście lat , a w statucie widnieje Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF "ZEW" także chyba dość dawno nie jest to ZEW KAZIMIERZ . W Sobotę na spotkaniu zostanie poruszony temat herbu , zobaczymy co z tego wyjdzie, chodź wiem że dla wielu z was zawsze będzie to ZEW KAZIMIERZ . Dlatego też strona http://www.zew-kazimierz.pl a nie http://www.krstkkfzew.pl 🙂

 16. kama pisze:

  W sumie akcja z herbem to grubo przesadzona moim zdaniem chodzi o to żeby to był herb z literka G a nie z logiem podokręgu

 17. Paweł Kuroń pisze:

  Kama , jak widzisz zdania są podzielone. Wszystkim sie nie dogodzi. Tak jak na Chat ktoś napisał "HERB JEST TYLKO JEDEN!" . Może i ma rację, zobaczymy co z tego wyjdzie. Według mnie na Herbie powinien być jeszcze rok 1921. Nie mam pojęcia skąd w ogóle się wzięło logo podokręgu na herbie i kto zmienił stary herb na nowy. Żaden inny klub z podokręgu Sosnowiec nie ma logotypu podokręgu w herbie. 

 18. Paweł Kuroń pisze:

  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE.

  Herb nr . 2 – 2 głosy
  Herb nr . 4 – 4 głosy
  Herb nr . 5 – 2 głosy
  Herb nr . 6 – 1 głos

 19. admin pisze:

  Decycją zarządu klubu herb został wybrany. Widnieje już na naszej stronie.

 20. admin pisze:

  Zmieniło się . 

  Z nr . 7 na nr 2 .

  Herb widnieje już prawie wszędzie na stronie .

 21. Mariusz M pisze:

  Dlaczego na nr 2 skoro najwięcej głosów miał herb 4.

 22. Paweł Kuron pisze:

  Witam, Kilka powodów dlaczego taki a nie inny herb.

  1.) W głosowaniu wzięło udział bardzo mało osób więc sugerowanie się liczbą głosów na pewno miało wpływ na dyskusję  w sprawie herbu ale nie tak znaczący dla jej wyników.

  Gdyby na którąś z propozycji zagłosowało np 10 , 15 osób oraz uzasadniły swoją decyzję być może wynik byłby inny.

  2.) W nazwie herbu nr 4 nie było KAZIMIERZ i nie mogło być tak jak było w oryginalnym herbie z przed lat, gdzie był napis KS ZEW KAZIMIERZ (G) ,  więc po co teraz litera G ? ZEW (G) GÓRNICZY ? Decyzją zarządu nie miało to sensu. Klub ma związek z górnictwem więc został dolny emblemat.

  3.) Powróciliśmy do starego , oryginalnego wyglądu herbu ze zmianą zgodną ze Statutem Klubu oraz informacjami pod jakimi widnieje Klub w Sądzie (KRS) czyli – pełna nazwa klubu + dodatkowo  rok powstania co z pewnością jest  ważnym atutem klubu i również wiąże się z historią klubu.

  Są to najbardziej istotne informację i w przyszłości dobrze wpłyną na Klub  oraz jego wizerunek, nie będzie niepotrzebnych uwag w urzędach ,  sądach i innych instytucjach.

  Według zarządu wybraliśmy najbardziej optymalną ,nie krzywdzącą nikogo opcję, a dla każdego została cząstka starego herbu. Jeśli oczywiści macie jakieś uwagi , propozycję zawsze zostaną one wysłuchane i poruszone na najbliższym spotkaniu zarządu klubu.

   

Dodaj komentarz