Klub Rekreacyjno – Sportowy TKKF „ZEW” poszukuje nowych talentów do naszej reprezentacyjnej drużyny seniorów. Poszukujemy zawodników którzy mieli już do czynienia z Piłką Nożną jak również takich którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę pod barwami naszego Klubu. Obecnie klub poszukuje kilku młodzieżowców w wieku 17,18,19,20 lat. Jeśli chciałbyś rozpocząć karierę w KRS TKKF „ZEW” wypełnij krótką ankietę na naszej stronie , zakładka „ZAPISZ SIĘ DO NAS” . W ciągu kilku najbliższych dni zaprosimy Cię na pierwszy trening.

Formularz Zgłoszeniowy

4 Responses to “Poszukujemy Nowych Talentów”

 1. Damian pisze:

  Chciałem poprawić formę fizyczną i jakoś na wiosnę się zapisać do Was, trenowałem u Was jeszcze za czasów gdy chodziłem do szkoły, ale widzę, że szukacie tylko osoby do 20 roku życia, a ja mam 22 lata, ale to jest właśnie lenistwo, ciężko mi było pogodzić szkołę z treningami i przestałem trenować. 

 2. admin pisze:

  Zapraszamy na najbliższy trening.
  28-01-2014 – 19:00 Trening Hala Klimontów

  Szukamy młodych ludzi , nie koniecznie w wieku do 20 lat.
  Średnia wieku w grupie seniorów jest dość duża , więc wiek
  do 25 lat jest mile widziany.


  Zapraszamy już teraz bądź na Wiosnę.

 3. kama pisze:

  Trzeba przyjść teraz bo jak się nie trenuje zimą to sie na wiosne nie zagra

 4. Paweł Kuroń pisze:

  Kama masz całkowitą rację , ale jeśli ktoś przyjdzie na Wiosnę również będzie brany pod uwagę , pewnie nie zagra zbyt szybko , ale również może trenować a w przyszłości zagrać spotkanie. To tak aby nie zniechęcać osób które chciałyby rozpocząć przygodę w ZEW-ie na wiosnę lub w przyszłości 🙂

Dodaj komentarz