Po zimnym prysznicu w środowym meczu z Psarami, dzisiaj wszystko wróciło do normy. Zespół z Sułoszowej wyjechał z Sosnowca z bagażem 7 bramek. Początek meczu to dość wyrównana gra, zespół Prądnika prezentował się lepiej niż w poprzednim sparingu (8-2 dla Zewu). Goście jako pierwsi zdobyli też bramkę ładnym strzałem z 16 metrów od poprzeczki. Nasza odpowiedź była szybka – po wrzutce z rogu Rafała Mrozińskiego wyrównał Maciek Tomsia. W 34 minucie wychodzimy na prowadzenie po strzale Pawła Króla. Goście mają jeszcze przed przerwą okazję na wyrównanie, ale świetnie broni Kamil, a po chwili daleki strzał po poprzeczce wychodzi na aut bramkowy.

Po przerwie szybko podwyższamy: najpierw strzał Tomka Pluty wybijają z lini bramkowej obrońcy, przed polem karnym przejmuje piłkę Łukasz Waler i wrzuca do Maćka, który głową podwyższa wynik. Chwilę później Maciek zdobywa swoją trzecia bramkę, przejmując piłkę w polu karnym i po objechaniu bramkarza spokojnie strzela do pustej bramki. Dwie minuty później mamy 5-1. Dogranie Tomka Pluty i Łukasz Waler nie ma problemów ze zdobyciem kolejnej bramki. Gości dobił nasz najlepszy strzelec. Kwadrat najpierw strzelił w 86 minucie, a 2 minuty później przedryblował chyba 6 zawodników gości i z 5 metrów zakończył egzekucję. Goście z pewnością nie będą dobrze wspominać sparingów z Zewem: w 2 meczach stracili 15 bramek. Mecz ten był w naszej drużynie wewnętrznym pojedynkiem snajperów. Maciek Tomsia po zdobyciu 3 goli wysunął sie na prowadzenie z 9 bramkami, jednak Sebastian po 2 kolejnych golach powrócił na szczyt listy. Aktualna klasyfikacja strzelców: http://www.zew-kazimierz.pl/strzelcy-bramek/

Sosnowiec Stadion KKS Czarni, 27.02.2016, godz. 18.00

Zew Kazimierz – Prądnik Sułoszowa 7-1 (2-1)

ZEW: Kamil Mosek (46 min. Krystian Sierka) – Rafał Mroziński (46 min. Mariusz Mendak), Dominik Migdał, Artur Durzyński (46 min. Grzegorz Mendak), Krystian Jankiewicz (67 min. Rafał Mroziński) – Maciej Tomsia (67 min. Maciej Tomsia), Piotr Król, Bartłomiej Kędzierski (67 min. Norbert Mendak)- Paweł Król (46 min. Tomasz Pluta), Sebastian Schufreida, Norbert Mendak (46 min. Łukasz Waler)

  • 0-1 Prądnik 22'
  • 1-1 Maciej Tomsia 24' (asysta Rafał Mrozinski)
  • 2-1 Paweł Król 34'
  • 3-1 Maciej Tomsia 50' (asysta Łukasz Waler)
  • 4-1 Maciej Tomsia 61'
  • 5-1 Łukasz Waler  63' (asysta Tomasz Pluta)
  • 6-1 Sebastian Schufreida 86'
  • 7-1 Sebastian Schufreida 88'
     

(jac:)

Możliwość komentowania została wyłączona.