W dniu 09-06-2016 mogliśmy uczestniczyć wraz z naszymi zawodnikami i rodzicami dzieci trenujących w naszej Akademii piłkarskiej w ważnych wydarzeniach.

Przy współpracy z pstrykawka.pl został nagrany materiał do filmu o Akademii, już w najbliższym czasie będzie dostępny na naszych stronach internetowych. Dziękujemy seniorom i rodzicom za mobilizacje i tak liczne przybycie.

Drugie kolejne bardzo ważne wydarzenie w kontekście podpisanej umowy partnerskiej z Zagłębiem to spotkanie trenerów z Zarządem klubu. Korzystając z materiałów szkoleniowych przekazanych do naszej dyspozycji przez dyrektora Akademii Zagłębia Jarosława Wojciechowskiego mogliśmy przeanalizować i skonfrontować je z naszym obecnym systemem szkolenia. Bardzo budujące jest to że trenerzy bazują na Narodowym Modelu Szkoleniowym PZPN czego efektem jest to iż trzech chłopców z naszych grup młodzieżowych ma możliwość dwutygodniowego trenowania ze swoimi rówieśnikami z Zagłębia.

Przekazane szablony pozwolą nam ujednolicić prowadzenie dokumentacji szkoleniowej dla wszystkich roczników. Co pół roku będziemy przeprowadzać testy, podczas których zawodnicy będą mogli sprawdzić jakie zrobili postępy  w rozwoju. Będzie to również doskonały materiał dla rodziców, z którymi trenerzy będą się spotykać co pół roku aby przedyskutować obecne osiągnięcia i zaplanować dalszy rozwój dziecka.  Chcemy znacznie poszerzyć współpracę z rodzicami ponieważ wspólnie możemy osiągnąć dużo więcej. 

(w.w)

Możliwość komentowania została wyłączona.