Po serii turniejów nasza drużyna Żaków awansowała do finału ligi. Finał odbył się w Będzinie na obiekcie Sarmacji, w strugach deszczu przyszło nam rywalizować z drużynami Piłkarza Sosnowiec, Górnika Sosnowiec i Sarmacji Będzin. W pierwszym meczu nie daliśmy szans, drużynie Piłkarza Sosnowiec wygraliśmy 3:0. Nasza dominacja nie podlegała dyskusji, drużyna Piłkarza nie mogła się przedostać pod nasze pole karne, a wynik mógłby być wyższy, gdyby nasze celowniki były lepiej ustawione.

W drugim meczu przyszło nam rywalizować z drużyną Górnika Sosnowiec, tu nie było tak łatwo, wyszliśmy na mecz jakby mało skoncentrowani i ulegliśmy 2:4.

W ostatnim meczu turnieju rywalizowaliśmy z gospodarzem turnieju Sarmacją Będzin. Po emocjonującym meczu przegraliśmy 1:3.

Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce a nasz bramkarz Norbert Rogozik został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Ligę wygrała Sarmacja Będzin przed Górnikiem Sosnowiec, 4 miejsce dla Piłkarza Sosnowiec.

W całej lidze wzięło udział 19 drużyn, tak więc 3 miejsce jest dla naszej młodej drużyny dużym sukcesem, gratulacje dla chłopaków i podziękowania dla rodziców za dowóz dzieciaków na turnieje i kulturalny doping.

W całym cyklu turniejowym rozegraliśmy 15 meczów, z czego 9 – wygraliśmy, 1 zremisowaliśmy i w 5-cu ponieśliśmy porażkę.

(R.T.)

Możliwość komentowania została wyłączona.