Klub Sportowy ZEW Sosnowiec ogłasza nabór do grup młodzieżowych swojej Akademii!
W treningach mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, w wieku 6-12 lat. Regularne zajęcia sportowe, które są przede wszystkim świetną zabawą, przyczynią się do  wzrostu aktywności fizycznej i odporności dziecka. Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie – zdrowiu i szczęściu dziecka.

Zapraszamy na bezpłatny trening, który odbędzie się 17 października o godzinie 11:00 (t.j. sobota) na stadionie sportowym przy ul. Gałczyńskiego 9 w Sosnowcu (ZEW SOSNOWIEC – Ostrowy Górnicze).

Na dobry start waszego dziecka w Akademii ZEW Sosnowiec umożliwiamy zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł przekonać się do sztabu trenerskiego i formy treningów. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening  jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Wystarczy przyjść z dzieckiem na zajęcia, trener wręczy formularz rejestracyjny do wypełnienia i podpisania.

DLACZEGO ZEW?
-Przede wszystkim stawiamy na wszechstronny rozwój zawodnika. Aspekt ogólnorozwojowy, ukierunkowany na piłkę nożną ale także zasady fair play i dobre zachowanie wobec przeciwnika.
-Treningi prowadzone są już od najmłodszych lat – grupy przedszkolne. Treningi dopasowane są do wieku i poziomu zaawansowania trenujących.
-Trenujemy cały rok! Czyli dajemy możliwość treningów dzieciom, które chcą w okresie ferii i wakacji grać w piłkę!
-Turnieje i rozgrywki ligowe! Jesteśmy Klubem zrzeszonym w strukturach Polskiego Związku Piłki Nożnej, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych administrowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej – Podokręg Sosnowiec a także bierzemy udział w licznych turniejach piłkarskich.
-Dobra infrastruktura treningowa i kadra trenerska. Posiadamy własny obiekt sportowy składający się z płyty głównej pełnowymiarowej trawiastej a także z dwóch boisk treningowych przy ul. Gałczyńskiego 9 w Sosnowcu. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt treningowy, bramki, piłki, wszystko co potrzebne do przeprowadzenia efektywnych treningów. W dodatku posiadamy na obiekcie klimatyzowaną salkę szkoleniową-konferencyjną oraz mini plac zabaw. KS ZEW Sosnowiec zatrudnia wykwalifikowanych trenerów z licencjami PZPN Grassroots C oraz UEFA B. Realizujemy założenia Narodowego Modelu Gry.
-Ścieżka rozwoju! Współpracujemy z największym klubem piłkarskim w regionie – Zagłębiem Sosnowiec. Bierzemy udział w licznych projektach oraz umożliwiamy najzdolniejszym testy portowe w Zagłębiu.
-Dodatkowe projekty! W tej chwili otwieramy „Szkółkę Bramkarską” gdzie zawodnicy z Akademii mogą uczęszczać dodatkowo na zajęcia bramkarskie._
-Organizujemy własne obozy sportowe! Co roku jeździmy jako Klub na własne obozy sportowe z własnymi trenerami! Obozy dają dużo korzyści sportowych ale także mnóstwo niezapomnianych przygód i wspomnień.
-W okresie jesienno-zimowym korzystamy m.in. z bazy pobliskich szkół na Kazimierzu Górniczym, Ostrowach Górniczych oraz Maczkach (sale sportowe, hale oraz orliki) .Trenujemy także na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich w Sosnowcu.

ETAPY SZKOLENIA W AKADEMII KS ZEW SOSNOWIEC


Możliwość komentowania została wyłączona.