Już w sobotę 29.03 nasza drużyna rozpocznie zmagania po zimowej przerwie. Na własnym stadionie podejmiemy drużynę MKS Poręba, która w pierwszym meczu po okresie przygotowawczym gładko wygrała u siebie z Jednościa Strzyżowice. Nasi rywale zgotowali w ubiegłym tygodniu ciepłe powitanie drużyny ze Strzyżowic strzelając im pięć bramek nie tracąc przy tym ani jednej. Wynik pokazuje jak bardzo skoncentrowani musimy być w jutrzejszym meczu. ZEW Kazimierz musi powalczyć od pierwszego do ostatniego gwizdka aby osiągnąć pożądany wynik. Punkty potrzebne są od zaraz więc trzeba podejść do meczu solidnie i zostawić na boisku płuca i serce.

W pamięci mam również pierwszy mecz z MKS-em w początkach rundy jesiennej. Należy zrobić wszystko aby wydarzenia z początku tamtego spotkania nie miały miejsca w rewanżu. Goście również nie będą z pewnością odstawiali nóg jednak, jako gospodarze musimy postarać się narzucić im nasze warunki gry. Rywal w tabeli zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Warto wspomnieć, że w sobotnim meczu swój debiut na ławce trenerskiej ZEW-u zaliczy trener Artur Durzyński, który z pewnością będzie chciał rozpocząć przygodę z Kazimierzowskim klubem od wygranej. Życzymy powodzenia jemu jak i całej drużynie w nadchodzącym meczu oraz całym sezonie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców mecz rozpocznie się o godzinie 15:00!

Pełny plan gier 18 kolejki.

Pauza: Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza).
 
Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów 29 marca, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) MKS Poręba 29 marca, 15:00
Jedność Strzyżowice Cyklon Rogoźnik 29 marca, 15:00
Orzeł Dąbie CKS Czeladź (2) 29 marca, 15:00
Milenium Wojkowice Skalniak Kroczyce 29 marca, 15:00
MKS Sławków Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 marca, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) Niwy Brudzowice 29 marca, 15:00

 

Dodaj komentarz