Tuż przed startem przygotowań do nowego sezonu 2018/19 zadaliśmy kilka pytań trenerowi pierwszej drużyny, Bartoszowi Pawłowskiemu. Zapraszamy do lektury!

Jak oceni Pan miniony sezon 2017/2018 w wykonaniu swojej drużyny?
-Miniony sezon oceniam pozytywnie. Zabrakło naprawdę niewiele do awansu, na który nie ukrywam, liczyliśmy.

Czy są w drużynie zawodnicy, którzy zasługują na pochwałę po zakończonym sezonie?
-Wszyscy zasługują na słowa pochwały. Mało kiedy zdarza się, aby w drużynie tej klasy rozgrywkowej frekwencja utrzymywała się cały czas na takim poziomie. Tym bardziej szkoda nam braku awansu.

Jakie drużyny Pana zdaniem będą najmocniej liczyły się w walce o awans?
-Ciężko stwierdzić, zazwyczaj początek sezonu to wielka niewiadoma jeśli chodzi o przeciwników. My natomiast koncentrujemy się i patrzymy wyłącznie na siebie.

Jaki postawiono przed Panem oraz zespołem cel na nowy sezon?
-Cel na nowy sezon może w być tylko jeden – awans. Najlepiej z pierwszego miejsca!

Jak będą wyglądać przygotowania drużyny do nowego sezonu?
-Przygotowania rozpoczynamy 14 lipca. Planuję rozegrać około 5/6 sparingów. Większość sparingpartnerów już jest potwierdzona.

Jak oceni Pan swoich obecnych podopiecznych? Jakie widzi Pan perspektywy przed tą drużyną?
-Mamy naprawdę mocną drużynę z dużym potencjałem, która teraz powinna już całkiem odpalić i awansować do wyższej ligi.

Czy klub pozyska nowych zawodników przed sezonem lub ewentualnie czy ktoś opuści klub?
-Pewnie pojawią się drobne korekty w składzie, ale rewolucji nie będzie. Mamy silną i wyrównaną kadrę. Liczę, że większość zawodników zostanie z nami i pomoże w awansie. Jeśli chodzi o transfery do naszego klubu, to jeden z transferów jest już niemal potwierdzony. Póki co mogę tylko zdradzić, że to będzie bardzo duże wzmocnienie. Oczywiście z tego miejsca pragnę również zaprosić chętnych do sprawdzenia się na treningach i ewentualnej grze w naszej drużynie. Nowy sezon każdy zaczyna z czystą kartą i ma udowodnić swoją przydatność dla zespołu. Także zapraszam na pierwsze zajęcia 14 lipca.

www.zew-sosnowiec.pl

One Response to “Bartosz Pawłowski: Cel jest jeden – awans!”

  1. […] Odsyłamy także do wywiadu przeprowadzonego z trenerem pierwszej drużyny, który ukazał się w niedzielę. ODNOŚNIK DO WYWIADU Z TRENEREM BARTOSZEM PAWŁOWSKIM (kliknij tutaj) […]