W dniu 07-05-2015 gościliśmy z naszą drużyną Trampkarzy w Dąbrowie Górniczej gdzie zmierzyliśmy się z drużyną MUKP Dąbrowa Górnicza. Nasz zespół zwłaszcza w obronie rozegrał bardzo słabe spotkanie, tracąc cztery niepotrzebne bramki. Od samego początku było widać słabą grę i małe zaangażowanie naszej drużyny. Najgorzej w tej porażce boli to że zespół  nie wyciąga żadnych wniosków z poprzednich porażek i razi dużą niecelnością podań oraz małą ruchliwością na boisku. Faktem jest iż udało nam się strzelić trzy bramki ale wszyscy czujemy wielki niedosyt. Strzelcami bramek byli Mateusz Migdał, Bartosz Podgórski oraz Dawid Pałka lecz to nie wystarczyło aby odnieść zwycięstwo a przy dobrej aurze choć zremisować.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla gospodarzy, należy również wspomnieć iż gospodarze prowadzili w pierwszej połowie spotkania 2:0 , udało się nam nie wiedząc jak wyrównać do wyniku 3:3 w drugiej połowie spotkania i właśnie  przy tym wyniku mieliśmy wiele okazji do uzyskania prowadzenia czego wszyscy nie potrafiliśmy wykorzystać tym bardziej iż widać było że drużyna gospodarzy jest młodszym i mniej doświadczonym rywalem.

Bardzo słaba skuteczność nie pozwoliła na osiągniecie lepszego wyniku . Decydująca bramka gospodarzy wpadła w 80 minucie meczu.

W tym meczu nie można wyróżnić nikogo tak jak dotychczas ponieważ wszyscy zagrali poniżej oczekiwań trenera oraz poniżej stawianych sobie celów.

Oby w następnym spotkaniu nasza drużyna pozbierała się i otrząsnęła po tak brutalnej porażce i zaczęła w końcu brać do serca rady trenera i wkładać w grę więcej ambicji której zdecydowanie brakuje naszemu zespołowi.

(sb) (pk)

Dodaj komentarz