Dzisiejsze spotkanie ZEW Kazimierz z drużyną gości nie zostawiło żadnych wątpliwości, ZEW okazał się faworytem tego spotkania. Drużyna ZEW-u porażająco wygrała z drużyną gości Orzeł Dąbie.

Wynik 1:0 w pierwszej połowie dla Zew-u , następnie kolejne 3 bramki w drugiej połowie nie pozostawiły na gościach suchej nitki.  Zew zakończył spotkanie z wynikiem 4:0.

Od samego początku drużyna Zew-u była rywalem tego pojedynku, należy przyznać że w pierwszej połowie spotkania drużyna gości miała wiele okazji do wbicia bramki gospodarzą, trzeba również przyznać że obrona ZEW-u w pierwszej połowie spotkania troszkę zawiodła, jednak dzięki powalającej sprawności naszego bramkarza każda próba strzału naszych rywali okazała sie porażką.

Od początku drugiej połowy która według mojej skromnej oceny była najciekawszą, ZEW nie dopuszczał drużyny Orzeł Dąbie do swojej bramki. Zdecydowanie dało się zauważyć że drużyna ZEW-u z wielką siłą, bardzo skrupulatnie atakowała bramkę gości co zadecydowało o końcowym
wyniku spotkania.

Trzeba szczerze powiedzieć – bramkarz ZEW-u zrobił dziś dla drużyny bardzo wiele i wielkie brawa dla niego , pełen szacunek dla Daniela 🙂

Drużyna gości w całym pojedynku miała również kilka ciekawych pomysłów, okazji , jednak drużyna ZEW-u poradziła sobie z nimi.

Zew pokazał siłę, wiarę i wolę walki. Drużyna gości nie grała również zbyt uczciwie świadczą o tym 5 żółtych i jedna czerwona kartka dla gości. Drużyna ZEW-u zakończyła spotkanie z jedną żółtą kartką. Należy również powiedzieć coś o nowym trenerze ZEW-u który dziś ponownie zadebiutował.

Z moich obserwacji trener Borek przez każdą minutę meczu stał przy białej linii kierując drużyną i dając zawodnikom wiele ciekawych rad. Widać było jego wielkie zaangażowanie , charyzmę , wiarę w Zespół , z pewnością również dzięki jego postawie wynik meczu był korzystny dla drużyny ZEW KAZIMIERZ.

Przede wszystkim należy pochwalić drużynę ZEW-u , do samego końca , aż do ostatniej minuty drużyna ZEW-u walczyła o jeszcze jeden punkt , cała drużyna grała na dzisiejszym spotkaniu całym sercem, wspólnie, zespołowo i tego też życzę na przyszłych spotkaniach.

One Response to “ZEW KAZIMIERZ 4:0 ORZEŁ DĄBIE”