Sobotnie spotkanie z Błękitnymi można określić jako początek i koniec. Początek rundy rewanżowej oraz koniec zmagań A klasy aż do marca. Nasza wizyta w Sarnowie na inauguracje sezonu zakończyła się podziałem punktów(1:1). Teraz to my w roli gospodarzy będziemy chcieli narzucić nasze warunki gry od początku i rozegrać ten mecz w taki sposób aby po ostatnim gwizdku schodzić do szatni w dobrych nastrojach. Po raz kolejny musimy zagrać na najwyższym poziomie bo żadne spotkanie nie będzie proste.

Nasz rywal zgromadził do tej pory 16 punktów ( 5 zwycięst, 1 remis) co daje mu jedenastą pozycje w tabeli. W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowe starcie z Jednością 4:2 mimo że prowadzili 0:2. Przeciwnik nie sprawiał zbyt wielu niespodzianek przegrywając z wyżej notowanymi rywalami, zwyciężając jednak to co trzeba z drużynami sąsiadującymi w tabeli. Napewno podejdą do tego spotkania z dużą determinacją. Miejmy nadzieje ża poczują gdzie grają i że na Ostrowach nie gra się łatwo.

ZEW Kazimierz zakończy ten rok na 14 pozycji niezależnie od wyniku tego spotkania jednak ewentualne zwycięstwo będzie bardzo ważne i być może pozwoli zrównać sie punktami z MKS-em Poręba i CKS-em Czeladź, oraz nie pozwoli uciec drużynie z Sarnowa. Punkty są jak zwykle bezcenne więc trzymajmy kciuki. DO BOJU KAZIMIERZ!

Mecz odbędzie się 23.11.12 (sobota) o godzinie 13:00 na naszym obiekcie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW

Pełny plan gier 16 kolejki.

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)  
Zew Kazimierz (Sosnowiec) Błękitni Sarnów  
Orzeł Dąbie MKS Poręba  
Milenium Wojkowice Cyklon Rogoźnik  
MKS Sławków CKS Czeladź (2)  
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) Skalniak Kroczyce  
Niwy Brudzowice Źródło Kromołów (Zawiercie)

Dodaj komentarz